Skok ze spadochronem i inne atrakcje w Małopolsce 

Wielbiciele Małopolski z pewnością doceniają wszelkie atrakcje, które ma w zanadrzu ta część Polski. Często dla bliskich osób poszukuje się wyjątkowego, ekstremalnego prezentu, dzięki któremu okazuje się zainteresowanie ich oczekiwaniami. Wiele pomysłów podsuwają dedykowane strony internetowe, można kupić na przykład voucher na prezent w Krakowie. Dla niektórych doskonałą opcją będą warsztaty artystyczne, kursy na profesjonalnego baristę, czy nurkowania. Pewne jest to, że każdy jest w stanie spełnić najbardziej skryte marzenia ważnych dla siebie osób i dostarczyć im niezapomnianych wrażeń oraz emocji.

Pomysł na prezent w Małopolsce

Większość mężczyzn nie kryje się ze swoimi zainteresowaniami motoryzacyjnymi, dlatego ciekawą opcją na prezent dla ukochanego jest voucher na przejażdżkę luksusowym autem. Do wyboru pozostają przeróżne marki, w tym Lamborghini, czy Nissan GTR – prawdziwe gratki dla fanów szybkiej jazdy. Nie brakuje także nieco starszych modeli, a niekiedy nawet zabytkowych, mają one w sobie coś wyjątkowego, nostalgicznego. Nie mogąc się do końca zdecydować na konkretną atrakcję warto postawić na zakup zestawu. Takie rozwiązanie pozwala na samodzielny wybór atrakcji, którą chce się przetestować. Może to być pakiet SPA, wycieczka po mało znanych miejscach w Małopolsce, skok na bungee, czy degustacja wina i innych trunków. Prawdziwą gratką dla mężczyzn lubiących konkretne i ekstremalne rozrywki jest skok ze spadochronem nowy targ, z widokiem na malownicze Tatry. Wielu fanów skoków specjalnie w tym celu odwiedza to piękne miasto, ma ono niepowtarzalny klimat i nie można się tak nudzić. Skok ze spadochronem Nowy Targ to całkowicie bezpieczna opcja, ponieważ każda skacząca osoba jest przypięta specjalnymi pasami do doświadczonego skoczka. Wytrzymałość pasów określa się aż na 4 tony, zatem nie ma potrzeby zamartwiać się o swoje bezpieczeństwo.

A może lot balonem?

Niewątpliwie skok ze spadochronem Nowy Targ jest rozrywką na dosłownie wysokim poziomie, ale równie ekscytujący jest lot balonem. Oprócz błogiego czerpania spokoju z błękitu nieba oferowane są widoki zapierające dech w piersiach. Zakup vouchera daję aż 12 miesięcy na umówienie się na konkretny termin lotu. Wśród reguł znajduje się zapis, że lot odbywa się w kilkuosobowych grupach, w których maksymalna waga jednego pasażera to 105 kilogramów. Za bezpieczeństwo wszystkich odpowiadają profesjonaliści, którzy mają już za sobą solidne doświadczenie. Najczęściej są to Mistrzowie Polski i Europy w lotach precyzyjnych, dlatego nie może być mowy o jakimkolwiek zaniedbaniu z ich strony. Będąc przy tej tematyce warto nieco bliżej poznać techniczne kwestie, które odpowiadają za unoszenie się balonu nad ziemią. Odpowiedzialne za to są najprostsze prawa fizyki, które mówią, że rozgrzane powietrze jest lżejsze niż zimne i dzięki temu balon się unosi. Przy tym wszystkim niezbędna jest także wiedza, że materiał, z którego powstają balony jest niepalny, odporny na szkodliwe działanie podwyższonej temperatury.