Kino letnie pod Tatrami? Świetny sposób na spędzenie wakacyjnego wieczoru!

Co zrobić, gdy zapada już zmierzch, a nie masz ochoty na rozrywki jakie serwują Krupówki? Czym prędzej idź na plac Niepodległości w Zakopanem. Tam codziennie, wyświetlany jest ciekawy film. I to za darmo!

Kino nie tylko pod Tatrami

Zaczęło się od innowacyjnego pomysłu dotyczącego kina pod chmurką. Spragnieni wrażej letnicy odpoczywający w największych kurortach również chcieli zobaczyć dobre kino. Niekoniecznie jednak w klimatyzowanej sali, a bardziej w plenerze. W tym roku to już XIV edycja festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. 

Każdego dnia wakacji, przez 62 dni, są wyświetlane nowe i stare filmy w plenerowej odsłonie. Oglądać je mogą turyści wypoczywający w Giżycku, Sopocie i właśnie w Zakopanem. Warto dodać, że jest to wydarzenie niebiletowane, dlatego warto przyjść trochę wcześniej, aby zająć jak najlepsze miejsca. 

Z widokiem na Tatry

Wielbicieli kina w Zakopanem gości plac Niepodległości. W wydzielonej strefie, na wygodnych ławkach i krzesłach znajdą się miejsca dla każdego miłośnika filmów. Duży ekran poprawia komfort seansu, a wieczorny widok na Tatry zapiera dech w piersiach. Można śmiało więc powiedzieć, że jest to kino plenerowe z zachwycającymi widokami, jakich mogą pozazdrościć wszyscy. 

Jeżeli więc końcówkę wakacji spędzasz właśnie w Zakopanem, koniecznie zaplanuj sobie wieczorne wyjście na seans. Z pewnością nie pożałujesz!