Kulig w Zakopanem – niezapomniane wspomnienia

Zastanawiasz się, jak spędzić czas podczas wizyty w Zakopanem? Czy odczuwasz entuzjazm wobec góralskiego klimatu i cieszysz się ucztą? A może szukasz sposobu na przyjemne spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi?

Mamy coś wyjątkowego dla Ciebie!

Kulig Zakopane – niezbędny punkt programu wycieczki!

Kulig w Zakopanem to wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w góralskim klimacie tego regionu! Wiatr we włosach, kubek gorącego napoju w dłoni, huczne przyjęcie, smaczne posiłki i góralska muzyka w tle…

Brzmi wspaniale, prawda?

Must-have każdej wycieczki górskiej!

Jeśli już jesteś w Zakopanem, koniecznie skorzystaj z Magicznego Kuligu. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę!

To atrakcja, która zostanie w pamięci na długie lata. Dzieci również mogą wziąć udział w kuligu – to świetna rozrywka dla wszystkich, dostępna w przystępnej cenie!

Rozmowny woźnica zabawi Cię interesującymi opowieściami i podzieli się ciekawymi informacjami o Tatrach i Zakopanem.

Ciesz się urokliwą przyrodą i malowniczymi górami. Trasy Magicznych Kuligów zostały zaplanowane tak, aby pokazać uczestnikom wszystkie najciekawsze widoki w Zakopanem.

Oddychaj świeżym, górskim powietrzem i zanurzaj się w góralskim klimacie!

Co robić w Zakopanem?

Wybrać się na kulig!

Magiczne Kuligi są zorganizowane tak, aby każdy uczestnik przeżył niezapomnianą przygodę!

Do jednej ręki dostaniesz płonącą pochodnię, do drugiej kubek pysznego, rozgrzewającego napoju. Usiądziesz na wyściełanym owczą skórą miejscu i wyruszysz w drogę. Przygoda czeka!

Nie musisz się martwić o dojazd ani powrót. Magiczny Kulig zapewnia transport na miejsce i z miejsca kuligu z ustalonego miejsca. Wiśta wio! Terminy kuligu są ustalane indywidualnie.

Kulig nie tylko zimą!

Magiczny Kulig oferuje również coś dla miłośników letnich przejażdżek – kulig letni!

Przygotowali dla Was wycieczkę wozem od Krupówek do urokliwych Bachledzkich Wierchów! Krupówki są główną atrakcją dla wszystkich odwiedzających Zakopane. To bardzo popularna ulica miasta i jeden z najbardziej słynnych deptaków na świecie.

Oczywiście nie zabraknie rozgrzewających napojów, góralskiej muzyki i zabaw! Przejażdżki trwają godzinę, a podczas nich będziecie mogli podziwiać niezwykłe panoramy Zakopanego! Przygotujcie się na niezwykłą przejażdżkę! Oczywiście latem, możecie zrezygnować z kalesonów…

Czeka na Was góralskie przyjęcie! Każda z przejażdżek, zarówno zimą, jak i latem, kończy się ucztą w chatach regionalnych, z występem na żywo góralskich zespołów. Będziecie mieli okazję spróbować smacznych, regionalnych potraw, a muzyka na żywo umili Wam czas. Oczywiście nie może zabraknąć grzanego wina i góralskiej herbaty! Smakowite dania regionalne, chleb ze smalcem, kiełbaski, góralska herbata, grzane wino… Te pyszności podajemy dla Was bez ograniczeń. Rytmiczna muzyka górali porwie do tańca. Trudno będziecie usiedzieć w jednym miejscu! Taniec i muzyka górali są ważnymi elementami naszej kultury, stanowią pewnego rodzaju wizytówki Polski.

Jak dołączyć do Magicznego Kuligu? To naprawdę proste! Skontaktuj się z nimi telefonicznie lub odwiedź ich stronę internetową, aby zarezerwować termin – wszystko jest ustalane indywidualnie!